Dnes je štvrtok, 01.december 2022, meniny má: Edmund
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

SÚŤAŽ! Vyhrajte 5x2 lístky na jedinečné podujatie v Banskej Bystrici

november 21, 2022 - 12:44
Na koncerte v Banskej Bystrici sa ponúka príležitosť vypočuť si nielen ľudové piesne v podaní Jozefa Maka, Veroniky Bodnárikovej, sestier Gandžalových a skupiny Horehronci v Bratislave, ale aj rómske piesne v podaní Cyrila Pleška so sprievodom ľudovej hudby Pokošovci. Koncert „Piesňou po stopách života“ bude už tento piatok, 25.novembra 2022 o 19:00 hod v Aule SZU (Radvaň) Banskej Bystrici.
Foto: 

Ľudová hudba, tradície a zvyky pomaly ubúdajú z našich životov. Po druhom úspešnom koncerte „Piesňou po stopách života“, ktorý sa konal 07.5.2019 sme sa na žiadosť samotných  divákov rozhodli projekt opakovať, vylepšiť a tým tak priniesť opäť niečo nové. V roku 2018 naše pozvanie prijala diva Sisa Sklovská, v roku 2019 Marián Vojtko a tento rok, opäť prizývame pre nás výnimočného rodáka z Banskej Bystrice, muzikálového a operného speváka pôsobiaceho v Prahe a Čechách, Mariána Vojtka, ktorý  prijal naše pozvanie! 

Touto formou chceme priblížiť piesňou - život obyčajného človeka. 

Na koncerte sa ponúka príležitosť vypočuť si nielen ľudové piesne v podaní Jozefa Maka, Veroniky Bodnárikovej, sestier Gandžalových a skupiny Horehronci v Bratislave, ale aj rómske piesne v podaní Cyrila Pleška so sprievodom ľudovej hudby Pokošovci. Muzikálové, operné a známe slovenské piesne zaznejú v podaní Eleonóry Vančíkovej Kapasnej v sprievode Teodora Duchoviča, a taktiež Mariána Vojtka a Tomáša Dolinského, ktorých bude sprevádzať Stanislava Skladaná.

Aj táto skutočnosť robí koncert „Piesňou po stopách života“ jedinečným.

Lístky v predaji: 

https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/galakoncert-piesnou-po-stopach-zivota-2022-11-25/

...a kto má chuť súťažiť:

Otázka: Ktorého interpreta budete mať možnosť na koncerte vidieť?

Ide o výnimočného rodáka z Banskej Bystrice, muzikálového a operného speváka pôsobiaceho v Prahe a Čechách.

Držíme palce! Výhercov, ktorí získajú 5 krát po 2 vstupenky vylosujeme v stredu

 
1 Štart 2 Dokončiť

- - Inzercia - -